Kompleksowość usług – licówki porcelanowe i plastyka powiek górnych

W Polsce powstaje coraz więcej gabinetów medycyny estetycznej. Każdy z gabinetów proponuje swoim pacjentom zróżnicowaną ofertę. Dobrym rozwiązaniem jest jednak wybór takiego gabinetu, który oferuje swoim pacjentom kompleksowe usługi. Dzięki temu pacjent będzie mógł w jednym miejscu wykonać szereg różnych zabiegów. Od plastyki powiek po licówki porcelanowe.

Sposób na piękne oczy

Zmarszczki wokół oczu, a także na powiekach to zmora wielu pań. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje skuteczne i bezpieczne rozwiązanie tego problemu. Mowa tu o zabiegu plastyki powiek. Zabieg ten pozwala na pozbycie się nadmiaru skóry na powiekach bądź wiotczejącej skóry powiek. Plastyka powiek górnych to zabieg, który wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Zwykle trwa około godziny i polega na wykonaniu nacięcia na powiece, a następnie usunięciu nadmiaru skóry oraz wymodelowaniem mięśnia okrężnego oka. Zabieg polecany jest paniom powyżej 35 roku życia. Ważne jest jednak, aby ogólny stan zdrowia pacjentki był dobry.

Sposób na piękne zęby

Piękny uśmiech jest niezwykle ważny, dlatego tak wiele osób decyduje się na wybielenie zębów. Jest to zabieg bardzo popularny, ale warto wiedzieć, że stomatologia estetyczna oferuje dziś zabieg znacznie trwalszy. Mowa tu o licówkach porcelanowych. Są to bardzo cienkie warstwy porcelanowe, które nakładane są na zęby, co pozwala na uzyskanie idealnej bieli zębów, choć nie tylko. Licówki porcelanowe pozwalają także na dostosowanie kształtu zębów. Po zaletach tej metody można przeczytać choćby na stronie http://www.slowikmed.pl/opieka-stomatologiczna/licowki-porcelanowe/.

Zostaw komentarz

cztery + 19 =