Co wyróżnia meble w stylu skandynawskim?

Zróżnicowany wybór projektów aranżacyjnych umożliwia urządzenie każdego pomieszczenia zgodnie z własnym poczuciem dobrego stylu, z uwzględnieniem konkretnych potrzeb. Prezentowane są modele meblowe w różnych wariantach kolorystycznych i rozmaitych odsłonach stylistycznych. Dopasowanie atrakcyjnego wyposażenia sprawia, że pomieszczenia stają się komfortowe oraz klimatyczne. Warto na bieżąco śledzić nowinki wnętrzarskie, ponieważ w ostatnich latach pojawiło się sporo nowych trendów.

Modne meble w domowych wnętrzach

Skandynawskie meble mogą się okazać wprost wymarzone dla tych osób, które cenią sobie minimalizm, przy zachowaniu dobrego stylu i wysokiej funkcjonalności. W takiej konwencji wykonywane są zarówno meble skrzyniowe, jak i tapicerowane. Charakterystyczne odcienie szarości i drewniane detale można od razu zauważyć w ofertach narożników i kanap. Bardzo ważna jest wygoda i praktyczny charakter mebli, które wykorzystywane są na co dzień. W otoczeniu dominuje biel i pastele, które widoczne są także w wykończeniu ścian oraz w tekstyliach włączonych do aranżacji.

Komody w stylu skandynawskim ujmują unikalnym wzornictwem. Takie projekty rozpoznawalne są błyskawicznie ze względu na drewniane nóżki, które często stanowią wyznacznik skandynawskiego stylu. Pojemne i wygodne szuflady umożliwiają przechowywanie wielu potrzebnych na co dzień rzeczy. Skandynawskie meble zwykle wykonywane są w białym kolorze lub w naturalnych odcieniach drewna. Wyjątkowo atrakcyjnie prezentuje się połączenie tych dwóch wariantów, np. białe fronty w zestawieniu z kolorem dąb sonoma lub san remo.

Zostaw komentarz

2 × cztery =