Wyjątkowe sposoby na podziękowanie gościom weselnym

Wiadomo, że miłe wspomnienia z tak wyjątkowego wydarzenia w życiu, jakim jest ślub, głównie dotyczą dnia ceremonii. Możemy jednak sprawić, że również czas przed ślubem, jak i krótko po nim, będzie składał się na wzmocnienie oraz uatrakcyjnienie tych pięknych wspomnień w głowach i sercach naszych serdecznych gości. Z całą pewnością dobre wrażenia robią eleganckie zaproszenia ślubne wysyłane z odpowiednim wyprzedzeniem do bliskich nam osób. W jaki jednak sposób możemy utrwalić i przedłużyć miłe wspomnienia gościom po ślubie?

Winietki z podziękowaniami za udział w tym ważnym dla nas dniu

Istnieją różne sposoby na podkreślenie wagi tego wyjątkowego dnia oraz tego, jak ważna była dla nas obecność bliskich osób. W przeważającej większości przypadków bezpośredni kontakt i relacje z gośćmi kończą się z chwilą wyjścia z kościoła, urzędu stanu cywilnego czy domu weselnego. Aby jednak utrwalić tą chwilę i okazać wdzięczność poszczególnym osobom, jakie zaszczyciły nas swoją obecnością na tej pięknej ceremonii, coraz częściej nowożeńcy decydują się na osobliwą formę podziękowania gościom. Idealne do tego nadają się winietki z podziękowaniami. Można je wysłać bądź wręczyć osobiście, z całą pewnością wywołają one uśmiech i radość, a gest ten pokaże naszą szczerą i niewymuszoną wdzięczność.

Na rynku znajdziemy mnóstwo form takich winietek. Największą furorę robią jednak w ostatnim czasie koronkowe winietki z podziękowaniami, przez co są bardzo oryginalne i gustowne. Zdarza się nawet, że takie winietki stają się później ozdobą wyeksponowaną na domowych półkach czy w witrynkach i stają się powodem do dumy naszych gości. To miłe, a o miłe chwile dla nas i naszych najbliższych zawsze powinniśmy zabiegać.

Zostaw komentarz

piętnaście + cztery =