Czy na zajęciach indywidualnych przyswaja się więcej wiedzy, niż na kursie grupowym?

Nauka języka angielskiego, zwłaszcza w zakresie budowania wypowiedzi, wymaga interakcji z innymi. Pod tym względem grupowe lekcje wygrywają. Ale co jeśli potrzeba wzmocnić swoje kompetencje językowe w konkretnym obszarze?

Na nieznanych wodach

Sytuacją, w której lepiej wybrać lekcje indywidualne jest zmiana pracy. Pierwszy etat w środowisku międzynarodowym to wielkie wyzwanie. Zwłaszcza dla kogoś, kto nie mówi jeszcze biegle po angielsku. Aby oswoić się z rozmową, poznać odpowiednie słowa i poćwiczyć myślenie po angielsku, przydadzą się zajęcia indywidualne.

Dużo teorii, mało praktyki

Zdecydowanie więcej wiedzy przyswoją na zajęciach indywidualnych uczniowie, którzy znają gramatykę angielską, ale brakuje im okazji do mówienia. Kiedy z testu poziomującego wypada mocne B1, a trudno jest wypowiedzieć proste zdanie, to znak, że trzeba poćwiczyć praktykę. Bariera językowa potrafi zniszczyć marzenia o wielkiej karierze. Indywidualne zajęcia pozwolą ją pokonać.

W stronę perfekcji

Dla tych, którzy na co dzień mówią po angielsku, pracując w zagranicznej firmie, albo kierują międzynarodowym zespołem, istotne jest ciągłe doskonalenie. Na wysokim stanowisku warto być na bieżąco, aktualizować swój słownik, by móc rozmawiać o tym, co dzieje się na świecie, w biznesie, w nauce. Dobra szkoła językowa pozwoli przyswoić na zajęciach indywidualnych masę wiedzy. Warto zwrócić uwagę na ofertę: https://english4career.pl/angielski-indywidualnie-krakow.html Jest skrojona na miarę – zarówno dla początkujących, osób z barierą w mówieniu jak i profesjonalistów.

Zostaw komentarz

dwanaście + 13 =