Ozdoby wielkanocne, którymi udekorujesz swój dom

Wielkanoc to piękne święto. Smaczne posiłki, czas spędzony w gronie rodzinnym i w około rozwijająca się przyroda sprawiają, że w naszych sercach pojawia się coraz więcej radości. Dekoracje świąteczne, zarówno te małe jak i te duże, z pewnością wzmocnią wielkanocną atmosferę i umilą czas spędzony na relaksie i odpoczynku z najbliższymi. Jakie ozdoby wybrać? I gdzie można je kupić?

Świece, serwetki i doniczki wielkanocne

Nowe firanki czy wielkanocny obrus to pierwszy krok do stworzenia świątecznej atmosfery. Ale to te najmniejsze ozdoby nadają klimatu i unikalności Twojemu mieszkaniu. Wystarczą maleńkie świeczki w kształcie jajek, zajączków czy baranków, a także kolorowe, papierowe serwetki, aby subtelnie przystroić stół. Serwetki można ciekawie złożyć lub umieścić w eleganckim serwetniku. Świetnie sprawdzą się również doniczki z zajączkiem w kształcie pękniętego jajka. Będą idealne do posadzenia w nich rzeżuchy, która wzmocni wielkanocny klimat, a co najfajniejsze – będzie można ją dodać do wiosennej sałatki.

Ozdoby wielkanocne kupić można w dyskontach lub sklepikach z wyposażeniem dla domu. Niestety sklepy stacjonarne mają zwykle ograniczony asortyment. Dużo więcej dekoracji znajduje się w sieci. Wystarczy tylko odszukać odpowiedni sklep Dewocjonalia, które w nim znajdziemy, będą w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu idealnie dopasować można ozdobę do swoich potrzeb oraz wystroju mieszkania. Przygotowując swój dom na święta pamiętajmy też o żywych zielonych roślinach oraz gałązkach z baziami, które można postawić na stole wśród pozostałych dekoracji.

Zostaw komentarz

siedem + dziesięć =