Jak mieć zdrową wodę w domu?

Podstawą dobrego zdrowia jest właściwe żywienie i nawadnianie organizmu. Człowiek składa się w większości  z wody i od niej zależy jego samopoczucie. Ważne jest jaką wodę pijemy oraz czy pozwala na utrzymanie prawidłowego bilansu kwasowo zasadowego. Ma to ogromne znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia.

Czy warto dbać o picie dobrej wody?

Codzienny stres, spożywanie niezdrowego jedzenia, życie w ciągłym biegu wpływa na nasz organizm bardzo niekorzystnie. Warto zacząć o dbać o swoje zdrowie, a na początek naszych działań  powinna być dostępna woda alkaliczna w domu w Warszawie, która ukoi nasze pragnienie. Odpowiednie pH wody odkwasza nasz organizm i wpływa dobroczynnie na niego. Wiele osób pijąc wodę alkaliczną zrzuca nadmiar kilogramów.

Wodę alkaliczną można sporządzić w domu samodzielnie używając do tego 2 litrów wody destylowanej, 1 cytrynę oraz 1 łyżkę soli himalajskiej. Tak przygotowaną miksturę należy odstawić na około 12 do 24 godzin. Po tym czasie można ją pić, a już po kilku dniach będziemy mieć lepsze trawienie, przypływ energii i ładniejszą cerę.

Wodę alkaliczną najlepiej przygotować z wody filtrowanej, choć można też użyć zwykłej przegotowanej. Do domu i pracy można zamówić dystrybutory filtrujące na http://aqua-alkalik.pl/oferta-dystrybutorow-filtrujacych-z-opcja-wody-alkalicznej/, dzięki którym nigdy więcej nie wypijemy niedobrej kawy, a wywar warzywny przygotowany na dobrej wodzie filtrowanej będzie wyjątkowo smaczny i zdrowy. Zainwestowanie w dobry destylator pozwoli nam długofalowo zaoszczędzić na zakupie wody mineralnej i źródlanej. Dzięki temu będziemy także proekologiczne bo zrezygnujemy z plastikowych butelek.

Zostaw komentarz

4 × 3 =