Eleganckie dodatki dla każdego mężczyzny

Męska garderoba może być spójna i elegancka lub charakteryzować się stylem sportowym i bardziej nieformalnym. Warto jednak, aby obecne w niej były akcesoria, które pozwolą na ożywienie i urozmaicenie codziennych stylizacji. Męskie outfity z reguły charakteryzują się utrzymaniem w jednej gamie kolorystycznej, bez zbędnych akcentów. Dobrze dobrane dodatki mogą przełamać tę monotonię i dodać do każdego stroju nieco blasku.

Najważniejsze akcesoria, które powinny znaleźć się w męskiej szafie

Jednym z popularniejszych dodatków, którego obecność jest obowiązkowa w każdej garderobie męskiej jest skórzany pasek do spodni. Ważne, aby był on wykonany z materiałów wysokiej jakości. Jest to element, który doda elegancji nawet najprostszej stylizacji, do której wykorzystano zwykłe jeansowe spodnie. Najważniejszym dodatkiem, który jest jedynym elementem biżuterii noszonym przez Panów jest zegarek. Obecnie bardzo popularne są modele reprezentujące styl określany jako sportowa elegancja. Popularne i niezwykle stylowe czasomierze tego typu produkowane są przez markę Daniel Wellington. Taki dodatek doda blasku do każdego outfitu. 

Buty podstawą każdej stylizacji

Elementem podstawowym każdej męskiej stylizacji są dobrze dobrane buty. To one wpływają na odbiór całej stylizacji. Koszula zestawiona z jeansami i sneakersami będzie miała zupełnie inny wydźwięk, niż w towarzystwie eleganckich skórzanych czółenek. Warto dopasować buty kolorystycznie do innych dodatków – w szczególności tych skórzanych, czyli portfela i paska do spodni. 

Zostaw komentarz

trzy × 5 =