Efekty treningu EMS

W polskim społeczeństwie w ostatnich latach można zaobserwować znaczne zainteresowanie różnymi aktywnościami sportowymi. Podejmowanie takich działań ma na celu utrzymanie ciała i organizmu w jak najlepszej kondycji. W zależności od wieku oraz stylu życia można uwzględnić w organizacji tygodnia regularne zajęcia w określonej dyscyplinie. Bardzo pomocne jest przy tym fachowe wsparcie trenera personalnego.

Szczupła sylwetka i sprawne ciało – skuteczny trening

Coraz większą popularnością cieszy się nowoczesna metoda treningowa EMS . Połączenie elektrostymulacji mięśni z aktywnością fizyczną niejednokrotnie przynosi zdumiewające efekty. Taka technika polecana jest zarówno dla sportowców wyczynowych, jak i amatorów. Co ważne – fizjoterapeuci również polecają EMS jako efektywną formę w rehabilitacji i w dążeniu do przywrócenia dawnej sprawności.

Kluczowe efekty elektrostymulacji mięśni to osiągnięcie większej wydolności organizmu, budowanie masy mięśniowej oraz redukcja tkanki tłuszczowej. Jest to bardzo dobra metoda również dla tych osób, które z różnych powodów muszą zrezygnować z treningu siłowego. Wiele osób cenią sobie tę innowacyjną metodę również ze względu na korzystne działanie przy różnych dolegliwościach bólowych, a szczególnie w przypadku problemów z kręgosłupem. Poszczególne partie mięśni pobudzane są w taki sposób, aby każdy trening był maksymalnie efektywny. Natężenie impulsów oraz ilość treningów ustalane są do indywidualnych potrzeb i możliwości trenującego. Dużo informacji na ten temat można znaleźć na https://meonems.pl/trening-ems/.

Zostaw komentarz

cztery × dwa =