Zaproszenia na ślub ze zdrapką – oryginalny pomysł na zaproszenia

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zaproszenia ślubne to wielka sprawa. Są pierwszym wrażeniem i początkiem uroczystości. Zaproszenia ślubne mogą być tak proste lub wyszukane, jak tylko chcecie, ale są pewne podstawowe elementy, które zawsze powinny się w nich znaleźć.

Najważniejsze elementy do rozważenia to projekt zaproszenia, sformułowanie i format. Jeśli chodzi o zaproszenia ślubne, macie wiele opcji – od tradycyjnych do współczesnych, drogich do niedrogich i formalnych do swobodnych.

Zaproszenia na ślub ze zdrapką

Zdrapywane zaproszenia ślubne to zabawny i niepowtarzalny sposób na zaproszenie gości na swój ślub. Zaproszenie drukowane jest na specjalnym papierze do zdrapywania, który w swoim tle ma jedną lub dwie litery. Po zdrapaniu wierzchniej warstwy papieru gość dowie się, kiedy odbędzie się uroczystość. Jest to świetny sposób na to, aby Twoi goście zgadywali do ostatniej chwili!

Zdrapywane zaproszenia ślubne wykonane są z wysokiej jakości papieru i posiadają specjalną powłokę, która pozwala ujawnić ukrytą pod nią wiadomość poprzez zdrapanie. Najlepszą rzeczą w nich jest to, że mogą być dostosowane z dowolnym tekstem lub obrazem, który chcesz. Jeśli jesteś zainteresowany, to znajdziesz je na stronie https://stardust-studio.pl/produkt/zaproszenia-ze-zdrapka-eko/.

Możliwości tego projektu są nieograniczone: możesz wybrać różne kształty i kolory kartek na tło, a także różne czcionki na tekst. Możesz również użyć różnych symboli i wzorów, aby dopasować je do motywu przewodniego Twojego przyjęcia lub ceremonii ślubnej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co to są wózki widłowe?
Co to są wózki widłowe?
Wózki widłowe to specjalistyczne maszyny przemysłowe, przeznaczone do podnoszenia i przemieszczania materiałów. Występują w wielu odmianach i znajdują zastosowanie w […]
Handmade, czyli rękodzieła własnej roboty, które można zrobić sami
Handmade, czyli rękodzieła własnej roboty, które można zrobić sami
Wiele osób z rękodziełami spotyka się już w szkole podstawowej. Każde pokolenie ma bowiem swoje sposoby na wykonanie bransoletek przyjaźni, […]
Komputer gamingowy – jak skompletować idealny sprzęt dla gracza?
Komputer gamingowy – jak skompletować idealny sprzęt dla gracza?
Odpowiednio skonfigurowany komputer gamingowy to niezbędne narzędzie dla każdego wytrawnego gracza – niezależnie, czy sport elektroniczny traktuje on jako profesjonalne […]
Ostatnie wpisy
Polecamy