Co takiego tkwi wyjątkowego w stylu glamour?

Styl glamour to obecnie jeden z bardziej popularnych trendów aranżowania wnętrz. Jego wyjątkowość polega między innymi na tym, że możemy zestawiać ze sobą sprzęty, których kolor, wygląd i charakter na pierwszy rzut oka w ogóle do siebie nie pasują. Tymczasem taki styl nadaje pomieszczeniom pewną lekkość i zmysłowość, doprawioną szczyptą humoru gospodyni lub gospodarza.

Oryginalne kształty i lustrzane elementy

Taka magia kontrastów sprawdzi się również doskonale w sypialni na przykład dzięki szafkom nocnym glamour. Wyróżniają się one niezwykle oryginalnymi i niespotykanymi kształtami, ale jednak zaprojektowane zostały w taki sposób, aby były jednocześnie jak najbardziej praktyczne i pozwalały na utrzymanie porządku.

Oprócz tego ich cechami charakterystycznymi są dyskretna elegancja i modny cały czas minimalizm. Połączenie tych walorów nada każdemu wnętrzu elegancki charakter. Szafki te wykonane są z wysokiej jakości aluminium, stali, drewna lub szkła. Bardzo efektowne są również wkomponowane w nie elementy lustrzane. Powoduje to, że wnętrza, gdzie się znajdują, sprawiają wrażenie bardziej przestronnych.

Zostaw komentarz

cztery × 5 =