Klasyczne czy nowoczesne – jakie zaproszenia wybrać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przed ślubem będą nam potrzebne eleganckie zaproszenia ślubne. Możemy wybrać spośród wielu pięknych zaproszeń w różnym stylu. Zanim wybierzemy te idealne dla nas, najlepiej wiedzieć, w jakim stylu ma się odbyć cały ślub. Jeśli jesteśmy nastawieni na skromną uroczystość w gronie rodziny, lepiej wybierzmy wzór bardziej spersonalizowany, np. z naszym wspólnym zdjęciem.

Będzie to również idealna pamiątka dla najbliższych nam osób. Jeśli w uroczystości mają brać osoby spoza naszego najbliższego kręgu, warto postawić na klasyczne rozwiązania i tu do wyboru mamy wzory nowoczesne i te bardziej klasyczne.

Nowoczesne wzory

Nowoczesne i proste zaproszenia ślubne będą pasować, kiedy cała uroczystość będzie w formie unowocześnionej, kiedy np. wybierzemy zamiast klasycznego obiadu w restauracji spotkanie w plenerze albo szwedzki stół.

Koktajlowe przyjęcia oraz nowoczesne miejsce wesela np. pomost nad jeziorem, czy sala weselna przerobiona z loftu – jeśli wybierzemy takie motywy przewodnie wesela, wtedy zaproszenia ślubne powinny być równie nowoczesne i nawiązywać do naszego przyjęcia. Takie nowoczesne zaproszenia są bardzo proste i oddają charakter całej uroczystości.

Kiedy wybrać klasykę?

Takie zaproszenia mają bardzo prostą, ale też elegancką formę. Pojawiają się na nich klasyczne elementy, jak złączone obrączki, złote litery, czy takie symbole małżeństwa jak para gołębi.

Takie zaproszenia pasują bardziej przy ślubach w klasycznej oprawie, kiedy np. decydujemy się na ślub kościelny i wesele w restauracji albo w domu. Są też „bezpieczniejsze” jeśli chodzi o formę, ponieważ będą odpowiednie do podarowania osobom ze starszego pokolenia, czy idealne dla rodziców.

Liczne przykłady takich zaproszeń można zobaczyć na https://inviteyou.pl/zaproszenia-slubne/klasyczne.
Możemy rozwiązać sytuację tak, by starsze osoby z naszej rodziny otrzymały klasyczne zaproszenia na ślub, a nasi znajomi te bardziej nowoczesne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Odzieżowe prezenty dla kobiet
Odzieżowe prezenty dla kobiet
Pomysł na prezent może niekiedy nastręczać różnych problemów – nie wiemy, o wybrać, jaki budżet przeznaczyć i czasem także nie […]
Panele fotowoltaiczne – jak zdobyć na nie pieniądze?
Panele fotowoltaiczne – jak zdobyć na nie pieniądze?
Odnawialne źródła energii, do których należą m.in. panele fotowoltaiczne, to doskonały sposób, by połączyć przysłowiowe przyjemne z pożytecznym, czyli korzyści […]
Wtryskiwacze samochodowe – co warto o nich wiedzieć?
Wtryskiwacze samochodowe – co warto o nich wiedzieć?
Wtryskiwacz to element silnika spalinowego, który rozpyla paliwo do komory spalania. To jeden z najważniejszych elementów nowoczesnego silnika, bez którego […]
Ostatnie wpisy
Polecamy