Jakie buty łączą klasykę i ekstrawagancję?

Ubiór to rzecz ważna dla każdego, ponieważ dzięki niemu można się wyrazić i opowiedzieć o sobie kilka słów. Poprzez ubranie możemy nawet pokazać komuś szacunek lub jego brak, w zależności od dobrania kreacji do okazji. Nic więc dziwnego, że pełni tak wielką rolę i wszyscy przykładają do niego sporo uwagi – nie tylko do zestawienia wzorów, kolorów oraz fasonów, lecz także do czystości i schludności. W końcu w dzisiejszych czasach jak cię widzą, tak cię piszą. Mnogość stylów daje ogromne pole do popisu, ale wiele osób boi się wyrażać siebie, dodać jakiś pikantny akcent. Jest na to skuteczny i prosty trik.

Pokaż charakter obuwiem

Buty to rzecz typowo praktyczna, przynajmniej w założeniu i celu ich powstania. Jednak ta niezbędna każdemu część garderoby stała się niesamowicie różnorodna, a można by rzec, że pełni teraz funkcję równie praktyczną, co estetyczną. Można postawić na szalony model lub też trzymać się gorliwie klasyki, która przecież nie wychodzi z mody, ale być może warto spróbować zmiksować te dwa style, które mimo że są w opozycji, doskonale się uzupełniają.

Połącz klasykę oraz ekstrawagancję, a stylizacje nie będą ani zbyt nudne, ani zbyt szalone. Jakie buty posiadają te dwie przeciwne cechy? To całkiem proste. Wystarczy szukać prostych modeli, lecz w odważnym kolorze lub z rzucającego się w oczy materiału, przykładowo takie jak botki lakierowane, gdzie połączona jest klasyczna forma w ciekawszym, błyszczącym wydaniu.

Można też postawić na subtelny, ale zauważalny ciekawy akcent – na przykład botki sznurowane wstążką. To niby niewielka zmiana, jednak dodaje świeżości i nuty ekstrawagancji. Jak widać, nie jest to trudne, a z pewnością warto się postarać.

Zostaw komentarz

17 − 2 =