Najpotrzebniejsze dodatki do smartfonów – w co należy się zaopatrzyć?

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszych czasach bez smartfona. Te nowoczesne urządzenia łączą w sobie funkcje telefonu komórkowego, tabletu, laptopa i odtwarzacza muzyki. Jednocześnie są bardzo delikatne i wymagają odpowiedniej ochrony. Dobrze dobrane dodatki zabezpieczą smartfon przed zniszczeniem i podniosą jego atrakcyjność. Co dokładnie warto kupić?

Etui – modny dodatek i bezpieczeństwo

Obudowy smartfonów są podatne na zarysowania i uszkodzenia. A nawet drobne rysy wyglądają kiepsko pod względem estetycznym, jak też mogą znacząco obniżyć wartość telefonu (co ma znaczenie, jeśli planuje się w przyszłości sprzedać urządzenie). Można temu zapobiec w bardzo prosty sposób – kupując etui dedykowane do danej marki smartfona. W przypadku telefonów Huawei warto zajrzeć np. na witrynę https://funnycase.pl/produkty/7-huawei. Case’y na smartfony posiadają różne wzory i kolory, jak też można samodzielnie zaprojektować własne etui. W ten sposób zyskuje się nie tylko maksymalne zabezpieczenie, ale też modny dodatek.

Szkło hartowane – najlepsza ochrona ekranu

Ochrony potrzebuje nie tylko obudowa smartfona, ale przede wszystkim ekran. Przekonało się o tym wiele osób, które nosiły swoje urządzenia w kieszeni spodni lub torebce. Wystarczy bowiem, że w pobliżu ekranu znajdzie się jakikolwiek inny przedmiot posiadający ostrą krawędź (np. moneta lub klucze), żeby nieodwracalnie porysować ekran. Warto więc pomyśleć o zakupie specjalnego szkła hartowanego, które skutecznie zabezpiecza ekran przed stłuczeniem (np. przy upadku) oraz powstawaniem rysek. Szkło jest przy tym niewidoczne i w żaden sposób nie przeszkadza w użytkowaniu telefonu.

Zostaw komentarz

cztery + jedenaście =