Jak urozmaicić zaproszenia ślubne?

Wybór zaproszeń na ślub to ważny element przygotowań do tej niezwykłej uroczystości. Stylistyka przyjęcia, na którą zdecydowała się młoda para, często znajduje odzwierciedlenie właśnie na zaproszeniu ślubnym. Warto zadbać o to, aby jego wygląd cieszył oczy gości weselnych i na długo zapadł w ich pamięci.

Elegancka kolorystyka i niebanalne wzornictwo, czyli cechy idealnego zaproszenia

Nietuzinkowe zaproszenie na ślub świadczy o wyjątkowości przyszłych małżonków. Chodzi tutaj nie tylko o treść, jaka znajdzie się na karcie, ale także o jej kolorystykę, wielkość, kształt i zastosowane motywy dekoracyjne. Zaproszenia ślubne granatowe, na których znajdują się klasyczne elementy ozdobne, są oznaką wyrafinowanego smaku i elegancji. Zwłaszcza że kolor granatowy jest często wykorzystywany w garniturze gustownego pana młodego, jak również może występować w wystroju kościoła lub sali weselnej.

Niepowtarzalne zaproszenie na ślub charakteryzuje się nie tylko nasyconymi barwami. Zastosowanie niestandardowego rozmiaru i fantazyjnych wycięć daje doskonały efekt wizualny. Pięknie prezentują się złocenia, ozdobna czcionka i tradycyjne motywy ślubne, takie jak kwiaty czy obrączki. Zaproszenie, na którym znajdują się humorystyczne akcenty, to świetna propozycja dla wesołej pary młodej, która stawia przede wszystkim na udaną zabawę weselną. Detal w postaci subtelnej kokardki doda elegancji również zaproszeniu przygotowanemu „z humorem”. W końcu nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć różne motywy, które zarówno podkreślą rangę uroczystości, jak i będą nawiązywać do cech młodej pary.

 

Zostaw komentarz

4 − 2 =