Dlaczego należy chodzić do dentysty nawet jak nic nie boli?

Zęby mają nam służyć całe życie. Najlepiej by były własne, zdrowe, proste i żeby uśmiech olśniewał bielą rodem z Hollywood. Niestety, zazwyczaj stan uzębienia pozostawia wiele do życzenia. Warto pamiętać, że uśmiech jest wizytówką biznesową, pomocą w relacjach z innymi i wpływa na poczucie własnej wartości. Należy zatem zadbać o zęby nawet gdy nic nie boli.

Podstawa w dbaniu o zęby – leczenie zachowawcze i protetyka

Nigdy nie wiadomo, czy nie mamy ubytków w zębach dlatego warto regularnie chodzić na przegląd stomatologiczny. Zaniedbania mogą prowadzić do leczenia kanałowego czy nawet utraty zęba. Przy obecnych zaawansowanych metodach każde leczenie można przeprowadzić bezboleśnie, więc nie trzeba bać się bólu. W przypadku odbudowania utraconych zębów należy skierować kroki do dentysty protetyka. Korony, klamry, mosty z protezami? Doświadczony protetyk za pomocą nowoczesnych narzędzi stworzy uśmiech którym będzie się można pochwalić i na zawsze zapomnieć o kompleksach. 

Estetyka uśmiechu – wybielanie i periodontologia

Piękny, śnieżnobiały uśmiech można uzyskać za pomocą metod dobranych indywidualnie do pacjenta. Jeśli więc potrzebny nam dentysta Konin jest miastem, gdzie znajdziemy wielu specjalistów. Można u nich wybielić zęby metodą nakładkową lub za pomocą lampy Beyond. Dzięki wybielaniu wygląd zębów zmieni się nawet o kilka odcieni, a przy okazji usuniemy osady z kawy czy herbaty. Mając nowy, piękniejszy uśmiech można ruszać na podbój świata. 

Zostaw komentarz

12 − 6 =