Urodziny bliskiej osoby – jak stworzyć niebanalny prezent?

Chcąc odpowiednio uczcić zbliżające się urodziny wyjątkowej osoby, warto zabrać się za to należycie wcześniej. Prezent powinien być dobrze przemyślany, pokazywać jak druga osoba jest ważna i wartościowa. Musi odzwierciedlać również gust i potrzeby jubilata – tylko wtedy nie wyląduje zapomniany na dnie szafy. Na co się zdecydować?

Najważniejsze jest zaangażowanie

Upominek nie musi być wcale bardzo kosztowny. Czasami zwykłe drobiazgi potrafią sprawić prawdziwą radość, szczególnie jeśli są podarowane od serca, a także świadczą o zaangażowaniu osoby, która je wręcza. Co to może być? Dużą popularnością cieszą się obecnie wszelkie prezenty personalizowane, jak choćby koszulki z dedykowanymi napisami, albumy ze wspólnymi zdjęciami, grawerowane karafki czy kufle. Oczywiście, jeśli okazja jest naprawdę wyjątkowa, można postawić na biżuterię. Panie ucieszą się z pięknej bransoletki, a panowie z zegarka. Najlepiej, żeby były one grawerowane – z dedykacją i datą urodzin.

Opakowanie ważniejsze niż prezent?

Istotny jest nie tylko rodzaj prezentu, ale także sposób jego zapakowania. Papierowa torebka ozdobna to najłatwiejszy sposób, który jest jednak mało efektowny. Eleganckie pudełka nie są zaś w żaden sposób oryginalne. Ciekawym rozwiązaniem są za to opakowania drewniane. Są ekologiczne, funkcjonalne (pudełko może później służyć np. jako schowek na biżuterię), a także niebanalne. Najlepiej ozdobić takie opakowanie dodatkową dedykacją. Można w nim umieścić nawet najmniejszy drobiazg (jak choćby ulubiony trunek jubilata lub czekoladki) czy też wartościowe przedmioty. W każdej sytuacji jeszcze bardziej podniesie atrakcyjność upominku i mile zaskoczy obdarowaną osobę.

Zostaw komentarz

piętnaście − cztery =