Jak zaoszczędzić miejsce w łazience

Masz dość małą łazienkę i najchętniej powiększyłbyś ją choć o kilka metrów kwadratowych? Najczęściej nie jest to jednak tak proste, jak brzmi, szczególnie jeżeli nie masz budżetu, ani tym bardziej czasu na gruntowny remont z wyburzaniem ścian. Rozwiązaniem specjalnie dla Ciebie mogą być meble łazienkowe na wymiar. Dzięki dobrze dobranemu wyposażeniu w pomieszczeniu można schować większą ilość kosmetyków, ręczników czy chemii domowej.

Jeden mebel – duża zmiana

Pralka zabiera dużo miejsca w łazience i nie ma możliwości jej wynieść? Wysoka szafka stojąca z nadstawką nad pralkę będzie idealna. Schowasz w niej wszystkie proszki i płyny piorące: do białego i kolorowego prania, odplamiacz, a nawet wiele innych środków czystości. Nic już nie będzie spadać z pralki podczas wirowania – wszystko zostanie elegancko schowane. Obok blat, na którym stanie umywalka, pod nim szuflada na kolorowe kosmetyki żony i Twoją maszynkę do golenia. Z drugiej strony pralki wysoki słupek z uchylnym frontem – świetne miejsce na brudne pranie. Wyżej będą czyste ręczniki, zawsze pod ręką po każdej kąpieli.

Cud małej zabudowy

Dzięki małej zabudowie (szerokość możesz dostosować do swojego pomieszczenia) łazienka zyska na estetyce. Urządzić ją według upodobań, a wszystko to, czego nie chcesz mieć na widoku, ukryjesz w zabudowanych szafkach. Meble dobrze dopasowane do łazienki będą też świetnie dopasowane do Ciebie. Na rynku działa wiele firm wykonujących na wymiar meble Poznań to świetne centrum tego typu zakładów, z których wiele posiada usługę dostawy do klienta. Każdą nietypową wnękę zaaranżujesz i przekształcisz w pojemne miejsce do przechowywania. Wedle uznania, z mebla zrobisz dekorację łazienki, bądź tło dla innych ciekawych elementów w pomieszczeniu. A może już masz pomysł na własny mebel?

Zostaw komentarz

osiemnaście − pięć =