Top 3 ciekawych akcesoriów do salonu

Urządzanie salonu daje możliwość wykazania się kreatywnością. Ilość rozwiązań wnętrzarskich dedykowanych temu pomieszczeniu nie ma końca. Warto inspirować się gotowymi pomysłami i próbować zastosować je we własnych mieszkaniach. Indywidualność każdej przestrzeni i tak sprawi, że nawet skopiowane rozwiązania będą przynosiły inny efekt końcowy. W tym wszystkim ważne są akcesoria, oto 3 ciekawe dodatki do salonu.

Raz, dwa, trzy

Na pierwszy ogień idą półki z ukrytym mocowaniem. Montowane bezpośrednio w ścianę, nie mają dodatkowych wsporników na zewnątrz, dzięki czemu wyglądają, jakby unosiły się w powietrzu. Dodają salonowi lekkości i nietypowego uroku. Mogą służyć do ustawiania książek lub dekoracji. Sprawdzą się zarówno pojedynczo, jak i w formie niepołączonego ze sobą regału.

Innym ciekawym dodatkiem do salonu jest stolik kawowy zrobiony z palet. To rozwiązanie ma surowy charakter, więc będzie pasowało do minimalistycznych wnętrz lub jako przełamanie dla tych przytulnych. Taki stolik ma tę zaletę, że można wykonać go samemu w bardzo prosty sposób. Wystarczy paleta, papier ścierny i wymarzona farba.

Ostatnim proponowanym akcesorium będą wiszące lampy, które wykonane są z wikliny. To doskonała propozycja do przytulnych wnętrz. Ocieplają przestrzeń, tworząc klimat bliskości natury. Dodatkowo ciekawe są różnorodne, plecione, ażurowe kształty. Gdy lampa jest zapalona, bawią się one światłem, rozpraszając je w nieregularny sposób, dzięki czemu atmosfera jest niepodrabialna.

To tylko niektóre z ciekawych propozycji do salonu, warto poszukać swojej ulubionej.

Zostaw komentarz

3 × 3 =