Sposoby na długie rzęsy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Długie i gęste rzęsy to z pewnością marzenie nie jednej kobiety. Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie ich w salonie kosmetycznym wymaga jednak czasu, a także odpowiedniego wkładu finansowego. Na szczęście istnieją tańsze i łatwiej dostępne sposoby, które można wykonać w domu.

Oliwna mieszanka

Do jej wykonania potrzebny jest olej rycynowy, a także oliwa z oliwek. Składniki należy wymieszać w stosunku 1:1 a następnie odstawić na kilka dni. Gdy substancja będzie już gotowa, wystarczy nakładać ją co noc na rzęsy grzebykiem, szczoteczką bądź patyczkiem kosmetycznym. Efekty będą widoczne po około miesiącu.

Maseczka

Lifting rzęs można wykonać także za pomocą odżywczej maseczki. Do jej przygotowania potrzebne będzie masło kosmetyczne, lanolina oraz ulubiony olej w proporcjach 1:1:3. Masło i lanolinę należy najpierw rozpuścić w kąpieli wodnej, a następnie dodać olej. Maseczkę wystarczy nałożyć palcami i zostawić na noc.

Wazelina

Najtańsza z przedstawionych metod polega na nałożeniu palcami wazeliny na umyte rzęsy i pozostawieniu jej na noc. Na efekty trzeba poczekać, jednak wynik stosowania tego zabiegu jest tego wart.

Sztuczne rzęsy

Rzęsy na pasku bądź w kępkach pozwalają na szybkie i bezinwazyjne poprawienie wizerunku. Posiadają je salony kosmetyczne, lecz można zamówić je także sobie do domu. W internecie działa wiele sklepów oferujących tego typu produkty. Sztuczne rzęsy można znaleźć np. pod tym adresem https://noblelashes.pl/rzesy-na-pasku-oraz-kepkic597771 Dłuższe i gęstsze rzęsy z pewnością dodadzą pewności siebie, kokieteryjności, a także niezwykłej estetyki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Fajka wodna – wyjątkowy element na imprezę
Fajka wodna – wyjątkowy element na imprezę
Popularne fajki wodne, czyli tzw, shishe, pojawiły się w Polsce już prawię dekadę temu. Do naszego kraju zawitała przywieziona z […]
Jak często aktualizowana jest baza dłużników i czy da się na nią trafić przypadkiem?
Jak często aktualizowana jest baza dłużników i czy da się na nią trafić przypadkiem?
Baza dłużników to baza osób niewypłacalnych. Dokładniej mówiąc tych, którzy nie spłacili swoich zobowiązań finansowych. Do takiej bazy nie można […]
Jak najlepiej jest przechowywać śrubki i części?
Jak najlepiej jest przechowywać śrubki i części?
Porządek w miejscu pracy zalicza się do podstawowych wymogów w każdym przedsiębiorstwie czy firmie. Szczególnie w różnego rodzaju warsztatach dobra […]
Ostatnie wpisy
Polecamy