Wykorzystanie galanterii skórzanej w modzie

Co decyduje o stylu

Podczas poszukiwań własnego stylu czasem trudno jest odróżnić prawdziwe klasyki o przemijających trendów. Tym bardziej, że mnóstwo rzeczy, które teraz wydają nam się absolutną podstawą każdej garderoby kiedyś też były zupełną nowością i z czasem dopiero stały się klasykami. Tak było między innymi z dżinsem, który miał być po prostu trwały i praktyczny, a stał się nierozłącznym elementem każdego sezonu i każdej szafy, a przeszedł przez warsztaty, ulice, wybiegi mody i nie tylko. Podobnie jak ubrania i dodatki skórzane, które potrafią „podrasować” każdą stylizację i nigdy nie wychodzą z mody.

Jak konstruować swoją garderobę

Znając już klasyki możemy wypełnić naszą szafę ubraniami tzw. bazowymi, takimi jak na przykład: dżinsy, koszule, garnitury, gładkie T-shirt’y, long-sleeve’y, koszulki polo, galanteria skórzana itp. W oparciu o nie można pokusić się o próbowanie trendów, zestawiając jedną taką rzecz z ubraniami bazowymi – minimalizujemy wtedy ryzyko bycia „przebranym”, a możemy wypróbować czy dany trend nam odpowiada i czy ma szansę zostać w naszej szafie na dłużej.

W co warto zainwestować

Wiele osób obawia się, że zmiana stylu wymaga ogromnych nakładów finansowych jednak nie zawsze musi tak być. Nie trzeba wymieniać od razu całej szafy, warto raczej zainwestować w dobrej jakości ubrania bazowe z wysokiej jakości tkanin i ponadczasowe skórzane dodatki, takie jak paski np. ze strony https://polskagalanteria.pl/Paski-meskie,c,10, a następnie łączyć je z trendami, które, zestawione z jakościową bazą, będą świetnie wyglądać nawet jeśli nie wydamy na nie fortuny.

Zostaw komentarz

7 − 5 =