O jakich szczegółach nie można zapomnieć podczas organizacji swojego ślubu?

Podczas organizacji swojego ślubu trzeba pamiętać o wielu szczegółach. Oprócz zorganizowania sali, gości oraz uroczystości kościelnej nie powinno zapominać się o najdrobniejszych zwyczajach czy dekoracjach. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, dlatego lepiej pomyśleć o takich szczegółach zawczasu. O czym w trakcie organizacji zapomnieć najłatwiej? 

Dekoracje, kwiaty i ozdoby 

Sala weselna czy kościół w dniu ślubu muszą być ładnie ozdobione. Wystrój trzeba jednak dobrze przemyśleć, bo okaże się, że wszystkiego jest zdecydowanie zbyt mało lub zbyt dużo. W razie problemów z wyborem zawsze można zwrócić się do firm np. tej z witryny: https://www.larosa.net.pl/dekoracje-slubne-i-weselne-bydgoszcz/. Pomogą one dobrać odpowiednie nakrycia, kwiaty w wazonach lub naświetlić salę taneczną. We własnym zakresie warto pamiętać o szarfach, świecach czy wizytówkach na stołach. 

Zwyczaje weselne

Dobrze dbać o tradycje rodzinne i zapomniane już nieco zwyczaje. Należy pamiętać o takich szczegółach jak rzucanie ryżem, drobnymi monetami czy powitanie chlebem i solą. Takie momenty są potem ze wzruszeniem wspominane na filmach. Wiele osób organizuje bramy weselne, gdzie zatrzymuje się samochody jadące do kościoła. Obowiązkowe są oczepiny i rzucenie bukietem lub welonem ślubnym.

Zostaw komentarz

15 − 6 =