E-papieros – jak wybrać odpowiedni dla siebie?

Elektryczne papierosy jakiś czas temu zyskały dużą popularność w Polsce, która nadal trwa. Kupując pierwszy e-papieros, należy zwrócić uwagę na wiele aspektów, gdyż ilość modeli na rynku jest ogromna. Istnieją zarówno te w wersji podstawowej, jak i rozbudowanej, które charakteryzują się szeregiem dodatkowych funkcji. 

Czym różnią się od siebie e-papierosy?

Wybierając pierwszy e-papieros, należy mieć świadomość czym różnią się one od siebie i jaki wpływ te różnice wywierają na użytkowniku. Wersje rozbudowane mają wiele dodatkowych funkcji, takich jak licznik zaciągnięć, czy możliwość regulacji mocy liquidu. Przede wszystkim kupując e-papieros, należy zwrócić uwagę na moc baterii [mAh], zabezpieczenie przed zwarciem i długość okresu gwarancji. Ponadto różnice występują również w kwestiach technicznych, tj. minimalna oporność grzałki, obecność diody wskazującej stan baterii, rozmiar gwintu czy możliwość regulacji stosowanego napięcia. 

E-papieros dostosowany do potrzeb użytkownika

Należy pamiętać, że parametry stosowanego akcesoria można wybrać samodzielnie. Warto, aby bateria długo trzymała, a moc liquidów była regulowana. W korzystaniu z e-papierosa ważne są również liquidy, ponieważ to ich smak i zawarte w nich stężenie nikotyny ma główny wpływ na komfort użytkowania akcesoria. Same liquidy można wykonać samodzielnie, wystarczy połączyć premix z wybraną bazą nikotynową. Jest to komfortowa opcja, ponieważ dzięki takiemu rozwiązaniu można stworzyć własne, unikalne liquidy, ze smakiem i mocą wybraną przez użytkownika.

Zostaw komentarz

14 − trzynaście =