Lepszy zegarek na pasku czy bransolecie?

Kupując nowy zegarek, warto wziąć pod uwagę kilka elementów. Przede wszystkim ważna jest cena. Chcąc mieć dobry zegarek, który będzie nam służył przez lata warto zdecydować się na model z co najmniej średniej półki cenowej. Istotna jest też marka. Najchętniej kupowane są marki szwajcarskie czy japońskie, ponieważ cechują się one doskonałą jakością, zawsze gustownym designem i wprowadzeniem dużej ilości nowoczesnych rozwiązań. Wiele marek ma w swojej ofercie różne kolekcje czasomierzy. Bez trudu można znaleźć modele bardzo eleganckie, które idealnie pasują do garnituru, ale też jest duży wybór zegarków uniwersalnych czy sportowych. Zawsze pozostaje jednak ważne pytanie. Czy lepszy będzie zegarek na pasku czy na bransolecie?

Jaki model wybrać?

Dużą popularnością cieszą się zegarki męskie Tissot na bransolecie. Zwłaszcza z kolekcji bardziej sportowej. Są one niezawodne dzięki szwajcarskiemu mechanizmowi. Jednakże mają też wiele funkcji, które mogą przydać się na co dzień. Oczywiście ta marka posiada również eleganckie zegarki na bransolecie, które można nosić do wizytowego stroju. Jednak czy wypada ubrać zegarek na bransolecie do garnituru to kwestia sporna.

Wiele osób do eleganckich ubrań wybiera zegarki Oris na pasku. Dlaczego? Otóż modele na pasku mają bardziej smukłą kopertę, która bez trudu wsunie się pod mankiet koszuli i schowa zegarek. Ubierając garnitur zegarek nie powinien być widoczny na nadgarstku. Natomiast jeśli nosimy częściej bardziej swobodne stylizacje, to już do nas, a nie do zasad
savoir vivre, należy wybór: pasek czy bransoleta.

Zostaw komentarz

osiem − 1 =