Koszta i czas pokazów barmańskich

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bycie barmanem wiąże się nie tylko z podawaniem alkoholu i nie musi ograniczać się do grzecznego stania za barem i usługiwania gościom. Jest to zajęcie, w którym można się tak wyspecjalizować i rozwinąć, że przybiera znamiona sztuki. Wybitni barmani występują ze swoimi autorskimi pokazami na imprezach, pojawiają się na nich na specjalne zaproszenie oraz za stosowną cenę.

Pokaz sztuki barmańskiej jest świetnym pomysłem na urozmaicenie naszym gościom np. imprezy urodzinowej, w tym przypadku może być zamówiony przez jubilata z myślą o zaproszonych znajomych, a może też być oryginalnym prezentem urodzinowym. Jest to również świetny pomysł na rozluźnienie atmosfery podczas spotkań firmowych. Jednak imprezami, dla których ten rodzaj rozrywki wydaje się wprost stworzony jest wesele.

Pokazy barmańskie polegają na pokazywaniu sztuczek ekwilibrystycznych z użyciem przyborów służących barmanowi do pracy. Podczas takiego przedstawienia możemy się spodziewać żonglowania butelkami i shakerami, niebywale precyzyjnych i dopracowanych w każdym szczególe ruchów, a także elementów pirotechnicznych. Efektem widowiska są oczywiście stworzone pomiędzy zręcznymi zabawami barmana drinki.

Taki pokaz trwa zwykle od około 20 minut do pół godziny i jest wykonywany przez barmana – solistę lub duet barmanów. Cena takiego pokazu to zwykle około 1000 zł, czasem nieco mniej lub więcej, choć można znaleźć o wiele droższe propozycje. Zwykle w cenie jest doliczony czas na około godzinną obsługę gości po pokazie. Z pewnością warto na specjalne okazje zainwestować w tak efektowną rozrywkę i przyjrzeć się na żywo niebywałym popisom wybitnych barmanów.

Przykładową ofertę znajdziesz na stronie firmy Bar-Event, która organizuje pokazy barmanów na weselach, imprezach firmowych i innych zabawach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy warto zainwestować w dobrą księgowość?
Czy warto zainwestować w dobrą księgowość?
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej związane jest z koniecznością dbania o wiele różnych kwestii. Ogrom obowiązków może okazać się przytłaczający, nawet […]
Klasyczne meble do salonu
Klasyczne meble do salonu
Urządzając dom czy mieszkanie, poszukujemy ciekawego kompletu mebli, które nadadzą wnętrzu odpowiedniej estetyki oraz wyjątkowego nastroju. Nie musimy jednak poszukiwać […]
Zaproszenia na ślub ze zdrapką – oryginalny pomysł na zaproszenia
Zaproszenia na ślub ze zdrapką – oryginalny pomysł na zaproszenia
Zaproszenia ślubne to wielka sprawa. Są pierwszym wrażeniem i początkiem uroczystości. Zaproszenia ślubne mogą być tak proste lub wyszukane, jak […]
Ostatnie wpisy
Polecamy