Gadżety do smartfonów

Witamy w kolejnym naszym poradniku z serii dotyczącej smartfonów. Dzisiejszy wpis poświęcimy gadżetom, które mogą przydać się każdemu posiadaczowi współczesnego „sprytnego telefonu”. Sprawdzimy między innymi jakie etui można wybrać, folie ochronne na ekran, a także inne ciekawe rzeczy. Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Każdy właściciel smartfona, który chce by jego telefon posłużył jak najdłużej, zapewne ma na uwadze kwestie związane z bezpieczeństwem. W końcu nie trzeba wiele, by urządzenie upadło na ziemię i uszkodziło się. Aby temu zapobiec najlepiej zastosować jakiś pokrowiec, na przykład etui Coolpad. Ma ono formę pokrowca ochronnego, w którym mieści się cały telefon. Po zamknięciu frontu, urządzenie jest w pełni chronione. Miękkie ścianki boczne zamortyzują uderzenie w razie upuszczenia sprzętu na ziemię. Etui zwykle kojarzy nam się z kłopotliwym dostępem do ekranu dotykowego, by chociażby sprawdzić godzinę. Jednak wcale nie musi tak być. Niektóre pokrowce mają przezroczysty fragment frontu, a wraz z pewnymi modelami telefonów umożliwiają nawet uruchomienie opcji podglądu zegara bądź powiadomień w małym okienku.

Dodatkowa funkcjonalność

W nowoczesnych smartfonach praktycznie standardem jest już opcja tzw. USB OTG. Umożliwia ona podłączanie do telefonu różnych urządzeń zewnętrznych, na przykład czytnika kart pamięci, albo pendrive. Dzięki zastosowaniu pokrowca, który ma odpowiednie otwory wycięte w miejscu portu, jak chociażby etui Coolpad, możemy bez kłopotów podłączyć urządzenie zewnętrzne do telefonu. Nie musimy stosować żadnych przedłużek kabla USB, ani wyciągać urządzenia z pokrowca.
Różne modele etui są dostępne na https://funnycase.pl/produkty/20-asus.

Zostaw komentarz

osiem + szesnaście =