Drewniane dodatki do nowoczesnych wnętrz

Drewno to materiał naturalny, prezentujący się niezwykle efektownie. Nie dziwi zatem fakt, że znajduje szerokie zastosowanie we wnętrzach naszych domów – również tych urządzonych nowocześnie. Najczęściej występuje tutaj w postaci skrzydeł drzwiowych i okiennych oraz paneli podłogowych. Wiele osób decyduje się też na wprowadzenie do pomieszczeń różnorodnych drewnianych akcentów, takich jak choćby elastyczna deska elewacyjna 3d (idealna na ścianę za kominkiem albo telewizorem), pojemniki na zabawki, lampy czy wazony.

Aranżacja mieszkania nie musi być nudna

Drewno jest materiałem często spotykanym w nowocześnie zaaranżowanych domach i mieszkaniach. Podstawowe elementy wykonywane z tego surowca to oczywiście ramy drzwi, okien, luster oraz obrazów, a także liczne meble (stoły, krzesła, witryny kuchenne, komody, szafy itp.). Poza tym w sklepach można nabyć niezliczone wręcz dodatki, które idealnie komponują się z wnętrzami skandynawskimi, a nawet industrialnymi. Zaliczamy do nich choćby pieńki pełniące rolę stylowych stolików kawowych i skrzynie dekoracyjne.

Ciekawą grupę akcesoriów bez wątpienia stanowią drewniane lampy, dodające pomieszczeniom ciepła oraz intymnego charakteru. Na ścianie można natomiast z powodzeniem umieścić specjalne deski elewacyjne, które posiada w swojej ofercie np. ten sklep internetowy: https://www.imitacje-drewna.pl. Inne ciekawe dodatki wykonane z omawianego materiału to m.in.: organizery na biżuterię, kosze na bieliznę i brudne ubrania, szczotki do włosów, pojemniki na przyprawy, sporej wielkości misy, wazony na kwiaty, różnorodne figurki oraz zegary ścienne. 

Zostaw komentarz

4 × 4 =