Dekoracja i oświetlenie barów na weselu

Ślub to wyjątkowa i radosna uroczystość, która stanowi symbol nowej drogi obranej przez parę młodą. To znakomita okazja do świętowania, dlatego nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na wyprawienie hucznego wesela oznaczającego szampańską zabawę w gronie rodziny i przyjaciół. Takie przedsięwzięcie wymaga odpowiedniej logistyki i zadbania o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. O czym warto pamiętać?

Zadbać o odpowiednią ilość trunków

Nie ma chyba osoby, która wyobraża sobie wesele bez alkoholu. Aby usprawnić serwowanie gościom rozmaitych trunków, warto zaopatrzyć się w specjalny bar. Nie każda sala dysponuje takim rozwiązaniem, dlatego korzystnie będzie zorganizować to na własną rękę, na przykład wynajmując konkretny bar. Bez trudu określimy jego wymiary, dopasowując wygląd i funkcjonalność do sali weselnej. Szeroki asortyment dostępny np. na stronie https://www.rentdesign.pl/kategoria-produktu/bary/ sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Efektownie i z klasą

Wypożyczony bar będzie prezentował się jeszcze lepiej, gdy odpowiednio go przyozdobimy. Z pomocą przyjdzie nam wypożyczalnia ślubna, w której znajdziemy wszelkie niezbędne elementy i dekoracje. Kwiaty, wstążki, serpentyny, a może papierowe konstrukcje tematyczne, nawiązujące do charakteru wydarzenia? Możliwości wyboru mamy naprawdę wiele! Dobrym pomysłem będzie również zatroszczenie się o oświetlenie baru, które nada dodatkowego nastroju. Znakomicie sprawdzą się nawet niewielkie lampki, które umieścimy punktowo w różnych miejscach, lub z których stworzymy łańcuch oplatający bar.

Zostaw komentarz

18 + siedemnaście =