Czy prezenty z nadrukiem to dobry pomysł?

Zastanawiasz się, co kupić na prezent? Szukasz podarunku dla ukochanej osoby, a może ma być to pamiątka na komunie dla córki dalekiej kuzynki? Bez względu na okazję, wybór upominku jest kłopotliwym zadaniem. Jeśli chcesz, żeby obdarowana osoba poczuła się wyjątkowo – spersonalizuj jej prezent.

W obecnych czasach mamy prawie nieograniczoną możliwość zakupu praktycznie wszystkiego. Podaż jest większa aniżeli popyt. Jesteśmy zalewani produktami z Chin. Sprzedawcy walczą o klienta – kuszą promocjami, proponują programy lojalnościowe.

Ze względu na łatwą dostępność produktów, sprawienie niestandardowego podarunku jest niezwykle trudne. Jeśli chcemy, aby obdarowana osoba poczuła się wyjątkowo, warto spersonalizować upominek. Fotografia czy tekst związany z daną osobą, na pewno ucieszy każdego. Zastanów się, wolałbyś dostać zwykły fartuch kuchenny czy taki z napisem „Jan Kowalski – najlepszy kucharz w mieście”.

Pomysły na prezent z nadrukiem

Nadruk lub grawer może zostać wykorzystany praktycznie wszędzie. Ogranicza nas nasza wyobraźnia oraz oczywiście możliwości technologiczne firmy, która ma wykonać zlecenie. W internecie można znaleźć wiele sklepów, oferujących takie produkty. Możesz samodzielnie stworzyć projekt nadruku lub skorzystać z gotowych wzorów, oferowanych przez sprzedawców.

Przykładowe produkty: puzzle, torba na zakupy, koc, koszulka.
Kubek – wymyśl lub wybierz sentencję związaną z konkretną osobą i pomysł na prezenty na święta dla całej rodziny masz z głowy.
Poduszka – wybierz zdjęcie ukochanej osoby lub Wasze wspólne i dodaj romantyczną sentencję.

Zostaw komentarz

trzy − 2 =