Firmowa integracja w terenie

Każda szanująca się firma dba o komfort pracy swoich pracowników. Istotny jest nie tylko odpowiedni standard wykorzystywanego w czasie wykonywania obowiązków sprzętu, dobra lokalizacja czy adekwatne wynagrodzenie. Wiele firm dba również o integrację pracowników poza godzinami pracy. To ważne, gdyż buduje zdrowe relacje w firmie i pogłębia więź między pracownikami. Sprawia również, że firma lepiej funkcjonuje i wszyscy bardziej się z nią identyfikują. 

Wspólny wyjazd czy rekreacja za miastem

Terenowa integracja to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu. Część firm organizuje dla swoich pracowników paintball w lesie lub na specjalnie do tego celu przygotowanym polu. To dużo lepszy sposób na integrację niż kolejne wspólne wyjście do baru. W terenie ludzie mają okazję odetchnięcia świeżym powietrzem, rozładowania nadmiaru nagromadzonej energii i wykazania się podczas gry zespołowej. Innym bardzo popularnym sposobem integracji są spływy kajakowe dla firm. Wbrew pozorom można je organizować niemal przez cały rok. Tylko od nas zależy czy wybierzemy spokojniejszy odcinek rzeki, wpływ po jeziorze albo zalewie czy opcję dla bardziej zaawansowanych. 

Piknik dla rodzin

Ciekawą formą integracji pracowników jest również piknik organizowany dla całych rodzin. To rozwiązanie sprawdza się szczególnie w dużych firmach. Pracownicy mają okazję poznać się z nieco innej strony. W towarzystwie współmałżonków i dzieci spędzają razem kilka godzin na grach i zabawach. Dzięki temu możliwe jest poznanie zupełnie nowego oblicza osób, które spędzają z nami często kilkadziesiąt godzin w tygodniu. 

Zostaw komentarz

siedem + szesnaście =