Wyprawka dla pupila – niezbędne akcesoria

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, więc warto przygotować mu jak najlepsze warunki w naszym domu. Sprawdź, w jakie akcesoria warto się zaopatrzyć przed pojawieniem się w domu nowego pupila.

Akcesoria podstawowe

Znajdziemy tu rzeczy, które są konieczne do zakupienia dla każdego psiaka. Takimi przedmiotami są:

– Miska – psa zależy wyposażyć w dwie miski, jedną na pokarm, a drugą na wodę. Na rynku znajdziemy wiele rodzajów: metalowe, ceramiczne, bądź takie ze specjalnym stelażem.

– Legowisko – bardzo ważna rzecz dla naszego psa. Pomimo, że często pozwalamy, aby pies spał na naszym łóżku, kanapie, bądź dywanie, warto jest zaopatrzyć go we własny kąt. Przykładowe ceny legowisk: https://unizoo.pl/pol_m_Dla-psa_Legowiska-160.html Najlepiej wybrać legowisko dobrze dopasowane do wielkości pieska tak, żeby nie było ono zbyt duże, ani za ciasne.

– Smycz oraz obroża – niezbędne akcesoria spacerowe. Obroża powinna być dobrze dopasowana, nie może ona ona być zbyt luźna, ani nie może uciskać psa.

– Akcesoria do pielęgnacji – przydatnymi akcesoriami będzie szczotka do czesania oraz szampon. Szczotkę warto dobrać odpowiednio do sierści naszego pieska.

Dodatkowymi akcesoriami, które oczywiście nie są niezbędne, ale niewątpliwie przydadzą się każdemu psu to oczywiście zabawki – psy uwielbiają grę, więc warto zadbać o ten aspekt. Nie ma sensu kupować mu kilkunastu zabawek, w zupełności wystarczą mu 3 lub 4. Ważne, aby wybrać przedmioty, których nie połknie przez przypadek w czasie zabawy. Ciekawą opcją jest też chip oraz adresówka. Warto zainwestować w te przedmioty kiedy obawiamy się, że nasz pupil może nam uciec. Na adresówce mamy możliwość wpisania swojego imienia oraz numeru telefonu, dzięki czemu potencjalny znalazca będzie mógł się z nami skontaktować.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Sytuacje, w których warto zgłosić się do serwisu opon
Sytuacje, w których warto zgłosić się do serwisu opon
Serwis opon. Brzmi znajomo? Dla większości kierowców na pewno. Kiedy warto go odwiedzić? Zawsze, gdy nie mamy pewności, że nasze […]
W jakim przypadku stosować zaślepki do profili?
W jakim przypadku stosować zaślepki do profili?
Konstrukcje stalowe są obarczone pewnymi niedokładnościami. Chodzi o to, że podczas zespolenia niektórych elementów widoczne pozostają dziury, te na końcach […]
Jak sprawdzić dobre działanie silnika w aucie
Jak sprawdzić dobre działanie silnika w aucie
Jednym z podstawowych i właściwie największych elementów każdego samochodu jest silnik. Jego działanie, ale co ważne – dobre działanie, jest […]
Ostatnie wpisy
Polecamy