Podkreśl zgrabną figurę piękną suknią ślubną

Suknia ślubna to jedno z największych wyzwań, którym musi stawić czoła każda panna młoda. Wbrew pozorom, wybór odpowiedniego modelu do łatwych nie należy – w katalogach ślubnych można co prawda znaleźć szeroki wachlarz ślubnych propozycji, niestety, większość z nich adresowana jest przede wszystkim dla kobiet o idealnej figurze – szczupłych, z pełnym biustem i wąską talią. Warto jednak pamiętać, że przy odrobinie wysiłku można również znaleźć suknię ślubną dla kobiet nieco hojniej obdarzonych przez naturę.

Komfortowa suknia ślubna z dekoltem amerykańskim

Suknia ślubna wiązana na szyi, czyli z tzw. dekoltem amerykańskim, doskonała propozycja dla kobiet, które nade wszystko cenią wygodę i komfort noszenia.
W zależności od indywidualnych oczekiwań można wybrać suknię z dekoltem w kształcie serca lub wykończoną w sposób klasyczny. Suknia z dekoltem amerykańskim sprawdzi się przede wszystkim w przypadku kobiet z wąskimi ramionami, optycznie je poszerzając i podkreślając linię biustu. Model ten dodatkowo wyeksponuje kształtne piersi, a wiązanie na szyi pozwoli utrzymać je na odpowiedniej wysokości.

Panna Młoda niczym bajkowa księżniczka

Wyjątkowo wytwornie i elegancko prezentuje się suknia ślubna z długim trenem. Godne uwagi są przede wszystkim treny dopinane, dzięki którym nawet prosta kreacja nabiera wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru.
Długi tren budzi podziw i zachwyt uczestników ceremonii ślubnej, zapewniając spektakularne „wow”. Niepodważalną zaletą sukni ślubnej z dopinanym trenem jest możliwość odpięcia efektownego dodatku, zyskując tym samym zupełnie nową, wygodną kreację.

Zostaw komentarz

14 + 18 =