Jaki wzory powinna mieć odzież plus size?

Czy wzory na ubraniach pogrubiają?

Osoby o bardziej obfitych kształtach nie powinny rezygnować z kolorów, czy też wzorów. Strój nie powinien być smutny, czy nudny tylko dlatego, że mamy większe biodra czy brzuszek. W sklepach odzieżowych można już znaleźć wiele ciekawych ubrań, a bluzki XXL damskie obfitują w gustowne wzory i kolory.

Ciemniejsze kolory wyszczuplają, ale czasem wygląda się w nich po prostu smutno. Można znaleźć odzież, gdzie ciemny materiał połączony jest z jasnymi wstawkami, które razem tworzą ciekawą całość. Unikajmy poziomych pasków i dużych wzorów. Bluzki w wielkie koła nie będą korzystnie wyglądać, ale już małe kropeczki sprawdzą się doskonale. Wzór z dużych kwiatów sprawi, że my też wydamy się duże. Natomiast wyszczuplą i dodadzą lekkości naszej sylwetce, malutkie kwiatuszki tzw. łączka.

Warto mieć w swojej szafie kilka sukienek, najlepiej z dekoltem w literę V. Talię podkreślmy cienkim lub grubszym paskiem z piękną klamrą. Kreacje z kopertowym wiązaniem o długości przed lub za kolano powinny się znaleźć obowiązkowo w naszej garderobie. Sukienka w kształcie litery A też będzie bardzo korzystna dla naszej figury. Unikajmy cienkich ramiączek oraz za dużych workowatych sukienek, które nas jeszcze bardziej powiększą. Duży wybór stylowych sukienek można znaleźć na https://xl-ka.pl/12-sukienki.

Niezależnie od kształtów i rozmiarów bawmy się modą i nie zapomnijmy o dodatkach, takich jak chociażby paski czy chusty, które również potrafią wydłużyć i wyszczuplić sylwetkę.  

Zostaw komentarz

szesnaście + szesnaście =