Jakie funkcje posiada aparat Resmed CPAP?

Bezdech senny to problem, z którym zmaga się wiele osób. Głównym symptomem zaburzeń podczas snu jest chrapanie. Co prawda przyczyny chrapania mogą mieć zupełnie inne podłoże, nie mniej jednak jeśli takowy problem zaistnieje, warto skonsultować go z lekarzem.

Bezdech senny – co to takiego?

Bezdech senny to cykliczne przerwy w oddychaniu, trwające co najmniej 10 sekund, efektem których jest niedostateczne dotlenienie organizmu. Dolegliwość potwierdza badanie polisomnograficzne, które pozwala ocenić długość snu osoby badań oraz ilość wybudzeń w ciągu nocy. Efektem bezdechu jest chroniczne zmęczenie, a także poranne bóle głowy. Dolegliwość ta jest szczególnie niebezpieczna dla zawodowych kierowców, którzy z powodu zmęczenia mogą zasnąć za kierownicą.

Jak leczyć bezdech senny?

Bezdech senny wymaga odpowiedniego leczenia. Skutecznym i bezpiecznym sposobem na walkę z dolegliwością senną są specjalne aparaty, umożliwiające płynny oddech i zdrowy sen. Znajdujące się w ofercie firmy Resmed CPAP aparaty to funkcjonalne, niewielkie i proste w obsłudze urządzenia, które zapewniają płynny oddech i zdrowy sen. Zdaniem osób cierpiących na bezdech senny, jest to najskuteczniejsze i bezpieczne rozwiązanie, stanowiące atrakcyjną alternatywę dla standardowej farmakoterapii oraz operacji korygujących wady górnych dróg oddechowych. Co więcej, skuteczność aparatu CPAP często można zauważyć już po pierwszym użyciu.

CPAP składa się z aparatu pompującego powietrze oraz maski. Zależnie od wybranego modelu maska może być mocowana na nos, nos i usta lub całą twarz. Ten prosty w użyciu sprzęt kontroluje ilość dostarczanego powietrza, niwelując tym samym symptomy bezdechu sennego. Kupując urządzenie, warto zwrócić uwagę, czy w zestawie znajduje się maska oraz nawilżacz. Istnieje co prawda możliwość dokupienia poszczególnych elementów, nie mniej jednak komplet niezbędnych akcesoriów to optymalne rozwiązanie. Na https://autocpap.pl/ można znaleźć funkcjonalne, trwałe i bezpieczne aparaty, które dzięki regulowanym taśmom dopasują się do indywidualnych potrzeb każdej osoby, zapewniając komfortowy i zdrowy sen.

Zostaw komentarz

1 × 1 =