Czy dobry fryzjer musi dużo kosztować?

Jeżeli szukasz profesjonalnego stylisty fryzur, to nie kieruj się wysoką ceną świadczonych usług, ponieważ ona nie zawsze idzie w parze z jakością. Zwróć uwagę na dobre punktowania oraz pozytywne opinie danego salonu. Popytaj również wśród znajomych, a być może będą mieli kogoś godnego polecenia. W końcu włosy nie odrastają tak szybko, a słaba koloryzacja również może je zniszczyć. Poświęć czas i zrób porządny research.

Od tych cen włos się nie jeży

Ile kosztuje fryzjer? Spróbowaliśmy oszacować, ile możesz wydać na usługi fryzjerskie we Wrocławiu i okazało się, że niektóre stawki są naprawdę rozsądne. We wrocławskich salonach jesteś w stanie zmieścić się nawet do 50 zł za samo strzyżenie damskie, a do 60 za opcję z modelowaniem. W przypadku panów stawki te idą oczywiście w dół średnio o 10 – 15 zł. Znacznie droższa jest natomiast koloryzacja, jednak i tu można wyrobić się do 150 zł. Wszelkie upięcia i fryzury ślubne mieszczą się głównie w przedziale 150 – 180 zł.

Taniej nie znaczy gorzej

Drodzy fryzjerzy doliczają zazwyczaj wysoką stawkę już za samo mycie, a jak wiadomo, bez tego żadne strzyżenie czy farbowanie się nie obędzie. Często jest to nawet dodatkowe 60 zł! Po co więc przepłacać? Znajdź stylistę fryzur z Wrocławia ma przykład czy innego większego miasta, który doskonale doradzi ci przy twojej metamorfozie i nie zedrze z ciebie ostatniego grosza. Szukaj osoby zaufanej, która faktycznie zetnie ci końcówki, a nie połowę włosów. I oczywiście wiedza – oddaj się pod nożyczki eksperta, który z chęcią podpowie ci, jak pielęgnować włosy na co dzień i to niekoniecznie przy użyciu szamponów z oferty za 200 zł.

Zostaw komentarz

siedemnaście − dwa =