Masaż Kobido – zredukuj stres i popraw kondycję swojej skóry

Kobido jest połączeniem wielu technik masażu. Wykonuje się go na twarzy w celu redukcji zmarszczek i napięć mięśniowych, a także dla odstresowania i relaksu. Jest to świetna metoda odmładzająca dla osób, które nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom. Dzięki tej formie masażu można uzyskać efekt naturalnego liftingu.

Kiedy stosować masaż Kobido?

Twarz gromadzi wiele napięć, z wiekiem zmniejsza się także produkcja kolagenu i elastyny, skóra staje się zwiotczała i pojawiają się zmarszczki. Istnieje wiele metod, aby spowolnić lub cofnąć ten proces, ale jedną z najbardziej skutecznych i nieinwazyjnych jest masaż, taki jak proponowany w ofercie: https://fizjomedicar.pl/fizjoterapia-estetyczna/masaz-kobido/. Zabieg ten łączy w sobie masaż relaksacyjny, drenaż limfatyczny, lifting twarzy i akupresurę. Cała technika wywodzi się z tradycji chińskiej. Podczas zabiegu twarz jest intensywnie ugniatana, pocierana i szczypana, aby dotrzeć do najgłębszych warstw skóry i całkowicie rozluźnić mięśnie.

Podczas Kobido głowa staje się bardziej ukrwiona, przyspieszają procesy regeneracyjne i zwiększa się produkcja kolagenu odpowiadającego za sprężystość ciała. Ponadto cała sesja jest idealną okazją do odpoczynku i pozbycia się stresu. Efekty są widoczne już po pierwszym masażu, ale warto poddać się około 10 sesjom. Kobido to świetna forma pozbycia się zmarszczek i uzyskania młodego wyglądu. Jest ona bezinwazyjna i daje widoczne rezultaty. Masaż tego typu jest dobrą alternatywą dla innych zabiegów. Jego efekty utrzymują się przez długi czas, a zabieg można powtórzyć w dowolnym momencie.

Zostaw komentarz

jedenaście + siedemnaście =