Dekoracje na kameralne wesele

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Na wesela w mniejszym gronie najczęściej decydują się pary chcące uniknąć przepychu i nadmiernej presji. To zrozumiałe, wszak uroczystości z udziałem najbliższych i najbardziej kochanych osób mają swój niepowtarzalny klimat. Warto więc, by nie zepsuć tego wystrojem sali, w której goście spędzą większość uroczystości.

Piękno kryje się w prostocie

Kameralne wesela są wyzwaniem dla dekoratorów. Bardzo łatwo jest o przesadę i uzyskanie wręcz jarmarcznego efektu. W doborze dekoracji warto iść w stonowaną elegancję, co nie przyćmi najważniejszych uczestników wydarzenia – pary młodej. Skromniejsza dekoracja nadaje elegancji przyjęciu i pozwala bardziej cieszyć się detalami. 

Wszystko zaczyna się od stołu

Jest to zdecydowanie miejsce, które powinno dawać poczucie komfortu – przy nim bowiem odbywają się toasty, rozmowy i to tutaj przychodzi się odetchnąć po wyczerpujących tańcach. Dobrym rozwiązaniem będzie ułożenie na stole organzy – będzie pięknym detalem, który nie przyćmi potraw i kwiatów. Na stronie https://congee.pl/pol_n_WESELE-i-SLUB_DEKORACJE-SALI-8628.html jest dostępna w wielu kolorach i fakturach. Rozsądna będzie rezygnacja z tiulu i przesadnych marszczeń – na kameralnych weselach mogą zabrać więcej przestrzeni niż to konieczne, zwłaszcza przy mniejszych stołach. Łatwo też się zaczepić się o takie ozdoby przy sięganiu po napoje lub potrawy. Nie ma jednak obaw, że stół będzie zbyt pusty – dopasowane winietki, serwety dla gości, świece i bukieciki z pewnością dopełnią dzieła.

Nie mniej ważna jest dekoracja krzeseł. Dobrze dobrane pokrowce są już klasykiem (nie bez przyczyny zresztą). Chcąc je przystroić szarfami i kokardami, w doborze ich rozmiaru koniecznie miejmy na uwadze rozmiar pomieszczenia i szerokość oparcia. Przy wejściu do sali rzucające się w oczy bufiaste kokardy z pewnością nie zrobią najlepszego efektu.

Tło, które dodaje smaku

Zanim zagłębimy się w gąszcz girland i lampek, warto obejrzeć dokładnie salę, na której planowane jest wesele i określić jego styl. Congee.pl ma w ofercie szeroki wybór zawieszek, girland, lampek i kurtyn świetlnych. Warto więc dostosować wybór do stylu budynku, kolorystyki sali i motywu przewodniego przyjęcia. Przy weselach kameralnych koniecznie zwracajmy uwagę na rozmiar pomieszczenia – dostosujmy do niego wielkość i ilość dekoracji.

Przy organizacji mniejszych wesel największy efekt robi dekoracja, która eksponuje Młodą Parę, jej bliskich i stawia w centrum celebrowane uczucia. Wystrój, który współgra z budynkiem i klimatem uroczystości, z pewnością pozostawi dobre wspomnienia i będzie piękną reklamą dla dekoratora.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak odnaleźć psa, który zaginął – co można zrobić, żeby uniknąć długich poszukiwań?
Ucieczka czworonożnego pupila to bardzo trudne przeżycie dla jego właściciela. Jako posiadacze niesfornych psiaków czujemy się wówczas kompletnie bezradni i […]
Kiedy konieczna jest wizyta u chirurga stomatologicznego?
Kiedy konieczna jest wizyta u chirurga stomatologicznego?
Niekiedy zdarza się sytuacja, że jakiś problem z uzębieniem wymaga mniej lub bardziej pilnej interwencji dentysty chirurga. Mnóstwo osób obawia […]
Pozycjonowanie w sieci? iCEA już puka do Twych drzwi! Wraz z nami propozycja pozycjonowania Sky-Shop
Pozycjonowanie w sieci? iCEA już puka do Twych drzwi! Wraz z nami propozycja pozycjonowania Sky-Shop
Zamieszczając ofertę swojej firmy na stronie internetowej, chcesz przez to osiągnąć jakiś cel… Zwiększoną ilość klientów, osób, interesujących się prezentowanymi […]
Ostatnie wpisy
Polecamy