Popularne środki na potencję

Problem to nie wstyd

Wielu mężczyzn dotykają problemy z erekcją, na szczęście nie potrzeba się tym dłużej martwić. Przedstawimy najpopularniejsze środki na potencję.

Zapewne każdy, kogo dotyka ten problem i szukał sposobu na własną rękę, natknął się na tabletki zawierające w swoim składzie sildenafil. Najbardziej znane produkty z tą substancją czynną to między innymi: Maxigra go, Mensil oraz Maxon Activ. Każde z nich zawiera 2 tabletki w jednym opakowaniu, jest dostępne bez recepty we wszystkich aptekach i są dobrymi zamiennikami Viagry, której przyjmowanie musi zlecić nam lekarz.

Maxigra go

Lek ten jest w formie tabletki do żucia i rozgryzania. Najczęściej są one w cenie od 9 zł. Po zażyciu tabletka powinna zacząć działać w ciągu godziny, a efekt utrzymywać się aż do 4 godzin. Wielu ludzi zachwala ten specyfik mówiąc, że jest bardzo skuteczny i działa czasem dłużej niż jest to podane w ulotce. Największymi zaletami Maxigra go są z pewnością: smak, szybkość działania, dostępność i forma gumy do żucia, jest to także jeden z tańszych leków. Jeżeli chodzi o lek maxigra apteka internetowa jest miejscem w którym bez problemu możemy go zamówić.

Mensil

Jego cena zaczyna się od ok. 10 zł. Skład ma taki sam jak pozostałe z wymienionych produktów, niestety w przeciwieństwie do nich, ma więcej negatywnych opinii. Dość często w opiniach pojawiały się komentarze o skutkach ubocznych takich jak: zaczerwienienie twarzy i dość znaczne wyłączenie czucia. Jego działanie zaczyna się po 30 minutach od zażycia.

Maxon Activ

Pojawił się on w sklepach jeszcze przed Maxigrą go, jako pierwszy bez recepty i tani zamiennik Viagry. Aktualnie cena waha się między 9 zł a 20 zł. Jednak jest szybszy w działaniu, ponieważ wystarczy zażyć go 20-30 minut przed stosunkiem, a efektem możemy cieszyć się, aż do 4-5 godzin.

Gdzie można kupić leki?

Leki są ogólnodostępne w każdej aptece. Polecamy między innymi zajrzeć na internetowe strony aptek np. na https://www.aptekadyzurnastargard.pl/

Zostaw komentarz

15 − 9 =